Dzieje sięPolkowice

Ferie z kulturą, robotami i kosmosem. W tym roku w Polkowicach jest w czym wybierać1 min na czytanie

0

Świetlica środowiskowa przy OPS prowadzi Dla swoich podopiecznych ferie zimowe w postaci półkolonii. Swoją ofertę przygotowała również Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna.

– Serdecznie zapraszam na nasze ferie zimowe, zapisy prowadzimy już od 1 lutego, zapraszamy na nasza stronę internetową gdzie jest szczegółowy plan zajęć na terenach wiejskich oraz w Polkowicach – mówi Natalia Mazurczak, instruktor Centrum Kultury w Polkowicach. – Można nas również śledzić na naszych portalach społecznościowych. Zajęcia są bezpłatne, dla dzieci od 6. roku życia, wycieczki od 7. roku życia. Jedynie płatna jest wycieczka do parku rozrywki rodzinnej BOBOLANDIA, ale akceptujemy kartę dużej rodziny – dodaje.

Pracownicy Centrum Kultury w Polkowicach zapewniają, że z nimi ferie nie będą nudne. – Naszą propozycją są warsztaty malarskie, sensoryczne, kulinarne, bajkowe środy, mamy nowości, które zaskoczą naszych uczestników, będziemy jechać do Moskorzyna, gdzie upieczemy najlepsze pączki na świecie – informuje Magdalena Jurga, instruktor Centrum Kultury w Polkowicach, koordynator ferii zimowych.

Opr. RED
Źródło: gmina Polkowice

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się