Dzieje sięPolkowice

Lepsze Polkowice rozstają się z burmistrzem. Koniec współpracy1 min na czytanie

0

Działacze Stowarzyszenia Lepsze Polkowice wydali oświadczenie. Podjęło decyzję o zakończeniu współpracy z Łukaszem Puźnieckim. – Ta wspólna decyzja wynika z braku współpracy pomiędzy Burmistrzem  a członkami Stowarzyszenia i Radnymi z klubu Lepsze Polkowice – czytamy.
Puźniecki startował z Lepszych Polkowic na burmistrza. Miał większość w radzie, ale wszystko zmieniło się w połowie tego roku. Na stronę opozycji przeszło 3 radnych z PiS. Pozbawiony większości burmistrz jest ostatnio mocno krytykowany przede wszystkim za finanse gminy. Dopiero przy trzeciej próbie udało się przegłosować wieloletnią prognozę finansową.
Treść oświadczenia Lepszych Polkowic: “Informujemy, że Stowarzyszenie Lepsze Polkowice podjęło decyzję o zakończeniu współpracy z Łukaszem Puźnieckim. Ta wspólna decyzja wynika z braku współpracy pomiędzy Burmistrzem  a członkami Stowarzyszenia i Radnymi z klubu Lepsze Polkowice. Jednocześnie  deklarujemy, że nadal będziemy wspierać dobre decyzje Burmistrza na rzecz naszych mieszkańców”.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się