Dzieje sięPolkowice

Paserzy zostali zatrzymani ze skradzionymi częściami w rękach i narkotykami w zanadrzu. Tym razem ślad poprowadził polkowickich policjantów aż do Lubina1 min na czytanie

0

Funkcjonariusze Policji w Polkowicach po ostatnich zatrzymaniach złodziei i paserów rowerowych dotarli do dwóch mieszkańców Lubina, 45-latka i 50-latka. Odpowiedzą oni m.in. za paserstwo. Udało się też odzyskać jednoślady, które czekają na swoich prawowitych właścicieli na komendzie policji w Polkowicach.

W mieszkaniach zatrzymanych policjanci przyłapali ich na gorącym uczynku, ponieważ zastali nie tylko ich, ale i skradzione części rowerowe, całe rowery oraz motocykl. Co więcej straszy z zatrzymanych był również w posiadaniu 87 działek handlowych marihuany. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzut paserstwa, za co grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.  50-latkek usłyszał również zarzut posiadania narkotyków.

Dwa z odzyskanych rowerów wróciły już do właścicieli. Funkcjonariusze nadal ustalają dane właścicieli odzyskanych jednośladów. W przedmiotowej sprawie można się kontaktować z Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Polkowicach pod numerem telefonu 47 874 72 51.

Opr. RED
Źródło: KPP Polkowice

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się