Zamknij

Wszystko w jednym miejscu! Po modernizacji Urzędu Gminy w Kotli mieszkańcy będą mieli szybciej i łatwiej

08:40, 26.05.2023 . Aktualizacja: 08:44, 26.05.2023
Skomentuj

W budynku Urzędu Gminy Kotla prace budowlane są już na finiszu! Trwają prace wykończeniowe, m.in. montowana jest stolarka drzwiowa, panele, malowane są ściany, a także panele fotowoltaiczne.

Wójt Łukasz Horbatowski odwiedził budynek, żeby zobaczyć postęp prac. – Cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli przyjmować tu interesantów – mówi. – Budynek jest nowoczesny i dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mieszkańcy będą przyjmowani w komfortowych warunkach. Przez przebudowę i dobudowanie nowego skrzydła wszystkie referaty będą w jednym miejscu co ułatwi mieszkańcom załatwienie spraw formalnych, bo jak pamiętacie Państwo, referat wodno-kanalizacyjny czy biuro komendanta gminnego OSP działały wcześniej w innym budynku – przypomina wójt i nie ukrywa, że modernizacja znacząco usprawni działanie urzędu i prezentację tak przecież ważnego miejsca w gminie.

Na realizację tego zadania przebudowy dwóch budynków użyteczności publicznej (GOZ Kotla  i UG Kotla) pozyskano środki z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych oraz z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w łącznej wysokości 10,6 mln zł.

(Źródło: UG Kotla)

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%