Zamknij
art. sponsorowany
10:20, 16.01.2024
Nie da się ukryć, że praktycznie każdemu miłośnikowi obstawiania zakładów wzajemnych przyświeca jeden główny cel, czyli wygrać mniejsze lub większe pieniądze. Co zatem należy zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na sukces i faktycznie podreperować stan swojego konta?
11:04, 12.10.2023
Koszykarki KGHM BC Polkowice w meczu Euroligi pokonały jedną z faworytek rozgrywek drużynę UKS Praga 75:68.
09:43, 08.05.2023
Patriotyczny Bieg o Puchar Wójta Gminy Grębocice to już tradycja. W 8. edycji wystartowało 300 biegaczy. Wszyscy otrzymali koszulki, a po przekroczeniu mety również medale.
13:21, 02.05.2023
Trwają przygotowania do jutrzejszego Biegu o Puchar Wójta Gminy Grębocice. W dniu podpisania Konstytucji (3.05.) będzie i sportowo, i patriotycznie, a nawet nie zabraknie okazji do tańczenia. Po biegach przewidziana jest uroczystość pod pomnikiem, koncert orkiestry, a na koniec dnia dyskoteka.
10:03, 20.04.2023
W Perth w Australii trwają Światowe Igrzyska dla Osób po Transplantacji, w których ? w reprezentacji Polski ? mamy swojego zawodnika. To mieszkaniec Radwanic i radny powiatu Polkowickiego Tadeusz Flak.
12:11, 06.03.2023
Słaby start notują w wiosennych rozgrywkach eWinner 2. ligi piłkarze z Polkowic. Górnik kilka dni temu przegrał w Lublinie z Motorem 1:3,
10:13, 31.01.2023
Trzynaste zwycięstwo w sezonie w Energa Basket Lidze Kobiet odniosły koszykarki BC Polkowice. Drużyna Karola Kowalewskiego podejmowała akademiczki
10:52, 26.01.2023
To nie były dobre zawody w wykonaniu polkowickich koszykarek w kolejnej serii Euroligi zmagań grupowych. Na Dąbrowskiego przyjechały
10:00, 15.01.2023
W Energa Basket Lidze Kobiet nie ma już drużyny niepokonanej. Lider zmagań przyjechał do Polkowic i przegrał - po raz pierwszy w
06:26, 12.01.2023
Koszykarki BC Polkowice wygrały we własnej hali w meczu Euroligi z Olympiakosem Pireus 76:52. Pomimo sporego osłabienia kontuzjami podopieczne
17:31, 16.12.2022
Już jutro (17.12.) na ulice Polkowic wybiegną bardziej i mniej doświadczeni biegacze. Niektórzy amatorsko, ale liczy się cel: przebiec
08:51, 05.12.2022
Na pozycję rozgrywającej w zespole BC Polkowice powraca Amerykanka Erica Wheeler. W poprzednim sezonie grała już w podstawowym składzie
09:25, 01.12.2022
Ponad 30 zawodników z Polkowic i Lubina zagrało w Turnieju o Puchar Burmistrza Polkowic w tenisie stołowym. Najlepsi otrzymali puchary, dyplomy
21:24, 12.11.2022
Piłkarze Górnika Polkowice wysoko pokonali w sobotę w eWinner 2. lidze zawodników z Jastrzębia. Za GKS-em do Polkowic przyjechała liczna
07:24, 11.11.2022
W trzeciej kolejce prestiżowej Euroligi pierwszą przegraną zanotowały w środę koszykarki BC Polkowice. Podopieczne Karola Kowalewskiego