Zamknij

Zagrali nawet w śniegu! Remis z Pogonią

09:25, 23.01.2023 jbsmedia Aktualizacja: 10:19, 23.01.2023
Skomentuj

Drużyna Górnika Polkowice zremisowała z rezerwami Pogoni Szczecin 1:1. Pojedynek 2×40 minut rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, a trzeba pamiętać, że Pogoń to liderzy trzeciej ligi. Bramkę dla Górnika zdobył  Kacper Bajerski.

Padający śnieg nie ułatwiał piłkarzom rywalizacji. Pomimo trudnych warunków obie drużyny zaprezentowały się dobrze i rozgrywka była emocjonująca. W meczu sparingowym rozegranym na sztucznej płycie w Polkowicach, zielono-czarni po pierwszej połowie remisowali 0:0.

W 69 min. prowadzenie naszej drużynie dał Kacper Bajerski. W końcówce goście zdołali doprowadzić do remisu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1. Trener Tomasz Grzegorczyk, już od początku postawił na zawodników, którzy w rundzie wiosennej stanowić będą o sile Górnika. W drugiej części obaj trenerzy dokonali kilku zmian, a w końcówce spotkania na murawie zameldował się trzej juniorzy Górnika, którzy pokazali się z dobrej strony.

Górnik Polkowice: Furtak (60 Wojtas) - Makuch, Gościniarek (60 Burka), Czarny, Ratajczak (46 Magdziak), Baranowski (55 Fryzowicz), Kiebzak, Piech (60 O. Leopold), Wacławczyk, zawodnik testowany, Pisarek (46 Idzik). Grali również: Łysakowski, Bajerski

Źródło: gmina Polkowice