Zamknij

Dla wszystkich mam w Gaworzycach rozbrzmiały piosenki Anny German

14:13, 26.05.2023 . Aktualizacja: 14:20, 26.05.2023
Skomentuj

Przed budynkiem Urzędu Gminy w Gaworzycach kwitnąco uśmiechały się wszystkie mamy. To dla nich właśnie z okazji Dnia Mamy gmina wraz z powiatem Polkowickim podarowała prezent w postaci koncertu.

Mamy i wszyscy goście usłyszeć mogli najpiękniejsze utwory Anny German, które mistrzowsko zaśpiewały Grażyna Komincz, Katarzyna Czekanowska, Paulina Raczkowska i Natalia Kalada. Koncert uświetnił także Paweł Kozich, a za akompaniament odpowiadał Witalij Oleszkiewicz. Niepowtarzalny klimat koncertowi dodało kwieciste otoczenie gaworzyckiego parku.

Koncert odbył się wczoraj (25.05.), bo dzisiejszy dzień wszystkie mamy mają zarezerwowany na wspólne świętowanie z najbliższymi. Swoje życzenia wszystkim mamom i podziękowania za ich nieocenioną rolę w życiu codziennym gminy złożyli też starosta polkowicki Kamil Ciupak oraz poseł Tadeusz Samborski. Koncert z okazji Dnia Matki w gaworzyckim parku był otwarty, ale kameralny. – Piękny koncert i cudowne wykonanie piosenek. Było bardzo wesoło ale czasem i łezka w oku się zakręciła. Dziękujemy – mówiły mamy.

[FOTORELACJA]243[/FOTORELACJA]

(BL, Fot. UG Gaworzyce)

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%