Zamknij

22-letni diler z Chocianowa złapany. Grozi mu najsurowsza kara

11:20, 12.06.2023 . Aktualizacja: 14:26, 12.06.2023
Skomentuj

Nawet 12 lat więzienia dla 22-letniego dilera narkotyków z Chocianowa. Do zatrzymania doszło w jego rodzinnym mieszkaniu. Policjanci znaleźli gotowe do sprzedania działki narkotyków

Podczas przeszukania w dwóch lokalach zajmowanych przez mężczyznę, policjanci znaleźli blisko 318 działek marihuany i 76 porcji metamfetaminy. Przestępca usłyszał już zarzut i na tę chwilę tymczasowo przebywa w policyjnym areszcie. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego zatrzymany usłyszał zarzut obrotu znaczną ilością środków odurzających i substancji psychotropowych w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Policjanci mając w rękach materiał procesowy, od początku prowadzonych czynności uważali, że zasadne byłoby zastosowanie wobec podejrzanego najsurowszego z dostępnych środków zapobiegawczych. Ostatecznie Sąd Rejonowy w Lubinie, który orzekał w tej sprawie, był takiego samego zdania i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za przestępstwo wprowadzania znacznej ilości narkotyków do obrotu grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

– informuje mł.asp. Przemysław Rybikowski, oficer prasowy policji w Polkowicach.

(Źródło: KPP Polkowice, fot. ilustracyjna)

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%