Zamknij

Już w sobotę na Obiszowskiej Polanie wystąpi Cleo

14:40, 28.06.2023 . Aktualizacja: 14:41, 28.06.2023
Skomentuj

Już w najbliższy weekend świetna impreza w Obiszowie w gminie Grębocice. Jeździe tam na koncert Cleo na obiszowskiej polanie. Wejście za darmo.

Obiszów zaprasza na dwa dni pełne ciekawych zdarzeń kulturalnych, sportowych i muzycznych. Będzie można spędzić czas od rana do nocy. „Wakacyjne granie na sobieszowskiej polanie” to świetny wybór na pierwszy weekend wakacji.

W piątek (30.06.) start o godz. 17. na początek wystąpią na scenie najmłodsi zdolni mieszkańcy tej gminy: z przedszkoli i szkół, a także podopieczni Gminnego Ośrodka Kultury: zespół „Czekoladka” oraz mażoretki. O 19.30 na scenie zobaczymy „Cykady” z Przemkowa. O 20.00 grupa z Music Intro z Głogowa. O 21.00 wystąpi Filip Lato z zespołem, a po nim dyskoteka. Filip Lato to zwycięzca programu rozrywkowego „Twoja twarz brzmi znajomo”.

W sobotę (1.07.) od rana w Obiszowie będzie trwala sportowa impreza III Bieg Sąsiedzi Żelaznego Mostu. A po południu znów będzie się działo na scenie. Tym razem o godz. 16.00 wystąpi „Chmura”, o 17.10 „Kropla”, o 17.30 „Trio Bielawa”, o 19.40 „Poematik”. O godz. 21.00 wystąpi Cleo. Dodatkowe atrakcje to festiwal kolorów, piana party, strefa kobiet i strefa prawdziwych mężczyzn, majsterkowanie z Castoramą. Parafialny zespół Caritas z Kwielic będzie prowadził zbiórkę dla Izabeli Bagrowskiej z Grębocic.

„Wakacyjne granie na obiszowskiej polanie” to już cykliczna impreza rodzinna organizowana przez gminę Grębocice, która promuje swój coraz piękniejszy teren rekreacyjny w Obiszowie. Jest to cykl imprez rozrywkowych i sportowych dla wszystkich, dla małych i dużych. W zeszłym roku gwiazdą takich spotkań był Dawid Kwiatkowski, a przyjechali go posłuchać fani z całego regionu, a nawet z dalszych zakątków.

(DN)

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%