Zamknij

Mieszkaniec gminy Grębocice handlował narkotykami i miesiącami znęcał się nad własnym ojcem. Grozi mu 12 lat więzienia

10:49, 11.09.2023 . Aktualizacja: 10:50, 11.09.2023
Skomentuj

Jak informuje asp. Przemysław Rybikowski z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, tamtejsi funkcjonariusze wezwani zostali do awantury domowej w jednej z wsi na terenie gminy Grębocice. 

Szybko okazało się, że zastany na miejscu 60-latek znęcał się nad swoim 81-letnim ojcem nie tylko fizycznie, ale także psychicznie. W domu nie brakowało wyzwisk, gróźb oraz sytuacji poniżających i ośmieszających domowników. Kiedy ostatecznie do drzwi zapukali policjanci, agresor spotkał się z ich zdecydowaną postawą. W świetle powyższych zdarzeń funkcjonariusze natychmiast zatrzymali konfliktowego mężczyznę

- mówi Rybikowski. Jak się okazało nie była to pierwsza taka awantura, a 60-latek o wielu miesięcy znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoim ojcem. 

W trakcie kolejnych czynności wykonywanych przez polkowickich kryminalnych i grębocickich dzielnicowych, policjanci znaleźli w domu 60-letniego mieszkańca gminy Grębocice 47 tabletek z pochodnymi amfetaminy oraz marihuanę, której ilość odpowiadała 2310 działkom handlowym tego narkotyku

- dodaje, że policjanci nie tylko zabezpieczyli zabronione substancje, ale także na podstawie zebranych dowodów udowodnili 60-latkowi handel znacznymi ilościami narkotyków. Podejrzanemu za wspomniane przestępstwa grozi kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.

60-latek został zatrzymany  i trafił na dołek, a sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Grozi mu do 12 lat więzienia. 

(EI)

 
 
 
 
 
(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%