Zamknij

Inżynier ds. inwestycji

Nr oferty: StPr/24/0673Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Miedziana 16B, 59-110 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: • prowadzenie inwestycji zgodnie z projektem, harmonogramem oraz budżetem, • akceptacja i zamawiania materiałów • kontrola jakości wykonywanych prac, • raportowanie postępu prac wraz z wszelkimi niezbędnymi informacjami, • przygotowanie dokumentacji powykonawczej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • umiejętność czytania oraz pracy z rysunkiem technicznym
    • Prawo jazdy KAT. B
    • obsługa komputera - Ms Office
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Możliwość zatrudnienia osób w trakcie studiów, znajomość języka angielskiego będzie traktowana jako dodatkowy atut. Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Garda Metal Works Polska
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Miedziana 16B, 59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
      Osoba do kontaktu: Marta Łuszpak
      Numer telefonu: 661-386-647
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: arabski, angielski
      Wymagane dokumenty: -
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Przygotowanie produktów do podawania, serwowania, obieranie warzyw, obsługa zmywaka, sprzątanie stanowiska pracy.
      StPr/24/0827
      data rozpoczęcia pracy od 17.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Przygotowanie posiłków według receptur, przygotowanie produktów do serowania, gotowania, sporządzanie potraw, utrzymanie porządku w miejscu pracy, wykonywanie poleceń przełożonych
      StPr/24/0826
      wynagrodzenie od od 5 000 do 6 000 PLN

      Obsługa kasy fiskalnj, podawanie potraw do stołu, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich, serwowanie, sprzątanie ze stołów,inkasowanie nalezności, rozliczanie z pobranych potraw i napojów oraz utargów.
      StPr/24/0821
      data rozpoczęcia pracy od 27.05.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      Montaż mebli, składanie szafek
      StPr/24/0820

      1. Wstępna obróbka wszelkich surowców do produkcji posiłków mycie, obieranie, czyszczenie; 2. Rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców z uwzględnieniem wymogów technologii i instrukcji obsługi maszyn gastronomicznych; 3. Przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharza i oszczędne gospodarowanie artykułami spożywczymi; 4. Pomoc w porcjowaniu i wydawanie posiłków; 5. Dbanie o najwyższą jakość i smak posiłków i wydawanie ich punktualnie o wyznaczonej godzinie; 6. Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy, sprzątanie magazynów żywnościowych, kuchni, obieralni, zmywalni, szafy ze sprzętem kuchennym, pranie fartuchów, ścierek; 7. Mycie i wyparzanie naczyń i sprzętu kuchennego;
      StPr/24/0823

      - obsługa komputerowego systemu magazynowego, - prowadzenie dokumentacji i realizacja zadań związanych z zamawianiem, zakupem i rozchodem, - nadzór nad stanami magazynowymi, - ścisła współpraca z działem sprzedaży poprzez organizację, obsługę i koordynację zleceń transportowych krajowych i międzynarodowych-spedycja, urzędy i agencje celne, - negocjacje cen i terminów z dostawcami, - planowanie i realizacja zakupów materiałów i usług, - zamawianie transportu i awizacja dostaw - realizacja dostaw i wysyłek wewnętrznych, krajowych i zagranicznych - weryfikacja dostarczanych dokumentów: faktury, WZ itp.
      StPr/24/0822
      data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
      wynagrodzenie od od 5 100 PLN

      Prowadzenie i organizowanie pracy, zapewnienie właściwych warunków pracy, rzetelne wykonywanie pracy
      StPr/24/0813
      data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024
      wynagrodzenie od od 8 383 PLN

      Roboty górniczo-budowlane
      StPr/24/0812
      data rozpoczęcia pracy od 13.06.2024

      - Wykonywanie usług serwisowych ( gwarancyjnych i odpłatnych ) w zakresie mechanicznym oraz elektrycznym maszyn i urządzeń górniczych produkcji Mine Master Sp. z o.o. w komorach naprawczych w podziemiach kopalń na rzecz użytkowników tych maszyn i urządzeń. - usługi serwisowe obejmujące : diagnozowanie stanu technicznego , naprawy polegające na wymianie uszkodzonych elementów , regulację i ustawianie parametrów, konserwację oraz przeglądy techniczne czyli czynności mające na celu zapewnienie ciągłej i bezawaryjnej pracy maszyn i urządzeń
      StPr/24/0811
      wynagrodzenie od od 32 PLN

      Kontakt z rodzicami kursantów, wykonywanie poleceń pracodawcy, prowadzenie zajęć grupowych i indywidualnych, realizacja scenariuszy zajęć, sprawdzanie poziomu znajomości języka kursantów, prowadzenie zajęć w ciekawy i interesujący sposób.
      StPr/24/0810
      wynagrodzenie od od 50 PLN