Zamknij

Nowa dyrektorka szkoły w Rzeczycy gra, śpiewa i nagrywa piosenki

10:29, 06.09.2023 . Aktualizacja: 10:30, 06.09.2023
Skomentuj

Katarzyna Czajkowska została nową dyrektorką Szkoły Podstawowej w Rzeczycy. 4 września wójt gminy Roman Jabłoński w trakcie uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego powierzył jej stanowisko na 5 lat.

Dotychczasowa dyrektorka Beata Delikowska odeszła na emeryturę po 20 latach pracy na tym stanowisku. Pracowała w szkole w Rzeczycy od 1990 roku, przez 13 lat jako nauczycielka, a kolejnych 20 jako dyrektorka. W czasie jej kadencji szkoła w Rzeczycy została rozbudowana, wyremontowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt.

Konkurs na pozostawione przez nią stanowisko wygrała Krystyna Czajkowska z Grębocic. W całej gminie jest to osoba bardzo znana i lubiana, głównie ze swojej działalności kulturalnej i artystycznej. Bez Katarzyny Czajkowskiej dotąd nie mógł się odbyć żaden koncert.

Jest bardzo uzdolnioną osobą, gra i śpiewa, a także nagrywa piosenki. Prowadziła stowarzyszenie organizujące warsztaty dla uzdolnionych wokalistów. Jest także szefową zespołu folklorystycznego „Jarzębina” z Rzeczycy. Teraz została dyrektorką szkoły w tej miejscowości. Wójt wręczył jej akt powierzenia stanowiska na 5 lat, czyli do końca sierpnia 2028 roku. Życzył jej także powodzenia i sukcesów.

(DN)

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%