Zamknij

Seniorzy z gminy Grębocice rozpoczęli rok. Życzcie im samych piątek. Wójt Roman Jabłoński wręczył studentom indeksy

10:40, 20.10.2023 . Aktualizacja: 10:43, 20.10.2023
Skomentuj

112 mieszkańców gminy Grębocice rozpoczęło rok akademicki na Uniwersytecie Trzeciego Wieku

112 mieszkańców gminy Grębocice rozpoczęło rok akademicki na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Zajęcia dla seniorów w gminie Grębocice odbywają się od 2009 roku. Zainteresowanie jest bardzo duże, a propozycja spędzania wolnego czasu – atrakcyjna.

Seniorzy z gminy Grębocice

mają co robić przez cały rok szkolny: uczą się i bawią. Zajęcia organizuje Gminny Ośrodek Kultury. W tym roku na uniwersytet dla seniorów zapisało się 112 osób. Uroczysta inauguracja roku akademickiego odbyła się 17 października w auli szkoły podstawowej w Grębocicach. Wziął w niej udział także wójt gminy Roman Jabłoński, inicjator i założyciel uniwersytetu dla dojrzałych mieszkańców. Była także dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Barbara Tasarz oraz koordynator UTW Renata Przybylska.

Wójt gminy Grębocice Roman Jabłoński wręczył studentom indeksy

Gospodarz gminy – wójt Roman Jabłoński wręczył studentom indeksy i legitymacje, co jest tradycją UTW w Grębocicach, od początku jego działania. Na scenie wystąpił kwartet „Lepiej późno niż wcale” - finalista popularnego programu telewizyjnego The Voice Senior. Wszystkim studentom życzymy samych piątek w nowym roku akademickim.

(DN)

Foto: gmina Grębocice

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%