Zamknij

Goście w ZG Polkowice-Sieroszowice. Tak KGHM dba o relacje inwestorskie

10:44, 22.11.2023 . Aktualizacja: 10:46, 22.11.2023
Skomentuj

Wizyta w ZG Polkowice-Sieroszowice i spotkanie z dyrekcją. Departament Relacji Inwestorskich KGHM zorganizował 20-21 listopada Dzień Analityka czyli tzw. Capital Markets Day.

 

Zaproszeni goście zapoznali się z charakterystyką procesów wydobywczych ZG Polkowice-Sieroszowice. Kolejnym etapem spotkania był panel dyskusyjny z kadrą menadżerską KGHM, na którym analitycy otrzymali szczegółowe informacje dotyczące planów inwestycyjnych KGHM, kontrolingu finansowego oraz krajowej bazy zasobowej, a także otoczenia makroekonomicznego, w którym działa KGHM.

 

KGHM zaprasza osoby z otoczenia biznesowego do bezpośredniego kontaktu z firmą podczas Dni Analityka w celu zapoznania się analityków wydających rekomendacje dla miedziowego giganta oraz inwestorów z realizacją strategii wzrostu, bieżącą sytuacją operacyjną i finansową Grupy KGHM oraz poszczególnych jej aktywów.

Budowane przez lata zaufanie u analityków i inwestorów zaowocowało przyznaniem tytułu RESPECT Index. KGHM jako spółka notowana na GPW nieustannie dba o wysoki poziom relacji inwestorskich oraz  otwarty dialog z rynkiem kapitałowym.

LUK

Źródło: KGHM to my

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%