Zamknij
art. sponsorowany
11:01, 29.02.2024
Rak prostaty to najczęstszy nowotwór złośliwy, na który chorują mężczyźni. Jeśli zostanie rozpoznany we wczesnym stadium, szanse chorego na wyleczenie są bardzo duże. Jednak blisko 25 proc. chorych w momencie postawienia diagnozy ma już przerzuty, przez co nie kwalifikują się już ani do operacji chirurgicznego usunięcia nowotworu, ani do tzw. radykalnej radioterapii. Potrzebują nowoczesnych leków, które sprawią, że będą żyli z rakiem dłużej i w lepszej formie.
art. sponsorowany
09:28, 29.02.2024
Nawet 80 proc. ludzi nie przyjmuje odpowiednich porcji kwasów omega-3 - alarmują eksperci z okazji Światowego Dnia Kwasów Omega-3, przypadającego 3 marca. Składniki te są kluczowe dla naszego zdrowia, ale ich synteza w organizmie człowieka zachodzi z małą wydajnością, dlatego powinniśmy dostarczać je wraz z pożywieniem lub w formie suplementacji.
art. sponsorowany
08:07, 28.02.2024
Agencja Fitch określiła rating siły finansowej (IFS) ERGO Hestii na wysokim poziomie AA z perspektywą stabilną.
art. sponsorowany
07:22, 22.02.2024
Jeśli dziecko ma powiększony brzuch, nie daj sobie wmówić, że taka jego uroda, nie daj się zbyć lekarzowi pytaniem: czym go karmicie? Wykonaj choćby USG. W ten sposób manifestuje się szereg chorób metabolicznych, w tym ultrarzadka – ASMD, niedobór kwaśnej sfingomielinazy. W Polsce na tę chorobę cierpi ok. 25 osób. Kilkanaście potrzebuje natychmiastowego leczenia za pomocą enzymatycznej terapii zastępczej. Niestety, od czerwca 2023 pacjenci czekają na refundację. O tym mówiono w czasie śniadania prasowego „ASMD – rzadka choroba, o której nikt wcześniej nie słyszał”.
art. sponsorowany
14:39, 21.02.2024
Kopalnia Turów na bieżąco wypełnia zobowiązania z decyzji środowiskowej, wydanej przez Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska, poprzez realizację szeregu inwestycji i działań proekologicznych ograniczających jej wpływ na pobliskie tereny Polski, Czech i Niemiec. Na wszystkie działania kopalni wynikające decyzji środowiskowej przeznaczono do tej pory ok. 56,6 mln zł.
art. sponsorowany
13:14, 21.02.2024
1,9 mln ton zbóż od polskich rolników i jedynie 83 tys. ton z Ukrainy zakupił w latach 2021-2023 Wipasz, wiodący producent pasz, koncentratów i dodatków mineralnych dla drobiu, bydła i trzody. „Transparentnie i jasno pokazujemy, ile zboża sprowadziliśmy i dlaczego. Ale mogę odpowiadać jedynie za naszą firmę” - mówi Józef Wiśniewski, prezes Wipasz S.A.
art. sponsorowany
09:44, 21.02.2024
Myślisz o założeniu własnej strony internetowej? Wiele osób rezygnuje z tego pomysłu, ze względu na brak wystarczających umiejętności digitalowych lub czasu. W przeszłości zabiegani przedsiębiorcy, którzy nie potrafili kodować, nie byli w stanie samodzielnie tego zrobić. Na szczęście dziś każdy może mieć stronę, bloga czy portfolio. W jaki sposób?
art. sponsorowany
13:33, 19.02.2024
Co chętniej wybierali Polacy - BMW Serii 3 czy Cuprę Formentor? To zależy, czy w ubiegłym roku szukali nowego, czy używanego samochodu. Raport OTOMOTO “Internetowy samochód roku 2023” analizuje dane na temat wybieranych przez kierowców samochodów. O tym, jakie są ulubione marki samochodów, modele aut, jakie typy nadwozia przyciągają uwagę Polaków i czy silnik Diesla wciąż jest atrakcyjną opcją dla poszukujących samochodu przeczytać można w najnowszej edycji raportu.
art. sponsorowany
09:26, 19.02.2024
Trafna selekcja akcesoriów do stolarki okiennej jest nie mniej ważna niż świadomy wybór parametrów termoizolacyjnych i akustycznych okna. Aby ułatwić ci podejmowanie niełatwych decyzji zakupowych, przygotowaliśmy ten artykuł. Składa się on z trzech części, które można traktować jak trzy główne grupy akcesoriów dostępnych w ofercie renomowanych producentów: chodzi o okucia, klamki do okna i szyby funkcyjne.
art. sponsorowany
11:45, 15.02.2024
W 2024 roku projekt będzie priorytetyzował wyzwania związane z równością cyfrową w Polsce, Brazylii i Kanadzie*.
Artykuł Sponsorowany
10:12, 09.02.2024
Już 27 lutego w Lublinie rozpocznie się 12. edycja Akademii e-marketingu adresowana do przedsiębiorców z sektora MSP. W tym roku eksperci odwiedzą 14 lokalizacji w największych miastach w Polsce. Akademia e-marketingu jest cyklem spotkań edukacyjnych poświęconych budowaniu strategii promocji firmy w Internecie. Uczestnicy, podczas spotkań z ekspertami, będą mogli zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu marketingu online np. tworzenia strony WWW, działań SEO czy wykorzystania różnych narzędzi promocyjnych.
Artykuł Sponsorowany
09:16, 09.02.2024
Grupa PGE została wysoko oceniona w niezależnej ocenie globalnego badania środowiskowego realizowanego przez CDP. W obszarze kwestii klimatycznych międzynarodowi eksperci CDP uznali PGE za firmę zarządzającą swoim wpływem.
Artykuł Sponsorowany
08:14, 09.02.2024
W 2023 roku PGE Ekoserwis, spółka należąca do Grupy PGE zagospodarowała 3,5 mln ton ubocznych produktów spalania. Gipsy, popioły i żużel, czyli materiały powstałe w wynikuprocesu spalania w energetyce, zostały wykorzystane w różnych branżach gospodarki – budownictwie, rolnictwie, hodowli, górnictwie. Zaoszczędzone zostały pokłady surowców naturalnych, nie tworzono nowych składowisk i niższa była emisja dwutlenku węgla.
art. sponsorowany
00:00, 09.02.2024
Inwestowanie w gadżety reklamowe to jeden z kluczowych kroków na drodze do wypracowania silnej pozycji marki na rynku. Wśród wielu dostępnych opcji promocyjnych, właśnie koszulki z logo cieszą się szczególną popularnością. Niemal każda marka, która chce być rozpoznawalna i zapadająca w pamięć, stosuje tę skuteczną metodę brandingową. Ale jak dokładnie gadżety z logo mogą przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej firmy? To proste - przez codzienne użytkowanie, stają się one chodzącą reklamą, która dociera do szerokiego grona odbiorców.
Artykuł Sponsorowany
18:34, 08.02.2024
Trwa głosowanie internetowe w konkursie Serwisu Samorządowego PAP na najlepszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Funduszy Europejskich. Laureatów konkursu wybiorą internauci. Zapraszamy do oddawania głosów!